• Oyunculara toplamda 400 adet item dağıtıyoruz. Katılmak için üstte bulunan Yeni Yıl Etkinliğine tıklayın!
  • Çekilişle her hafta 1 kişiye key() veriyoruz. Bu hafta ki çekilişe katılmak için Tıklayın
  • 26. Key çekilişimizin kazananı belli oldu! Görmek için tıklayın
  • TeamSpeak3 adresimiz ts3.TF2Turkiye.net
  • Herkesin server kurallarını okuduğu varsayılır. Okumak için tıklayın
[-]
Oyun Hakkında
Kimse sesimi duymuyor
Kurallara aykırı şekilde mikrofon kullandıysanız mikrofon kullanımınız yasaklanmış olabilir. Mute ve Gag Listesi adresinden kendi isminizi veritabanında aratabilirsiniz.
BİLGİ: Jailbreak sunucumuzda kırmızı takımın mikrofon kullanımı kapalıdır.
Oyunda yazı yazamıyorum
    Bunun 2 sebebi olabilir;
  • Küfür veya Spam yapma sebebiyle yazı yazmanız yasaklanmış olabilir
  • Aslında yazı yazıyorsunuz ama siz göremiyorsanız Team Fortress 2 oyunuyla bir problem olduğu için sorunun çözümü için oyunu silip tekrar indirmelisiniz.
MOTD Ekranı öldükten sonra kapanmıyor
MOTD [Reklam] Bugını Kapatma adlı konuda ki videoyu izleyerek sorunu nasıl giderebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, ne yapabilirim?
İtiraz Et adresine tıklayarak itirazda bulunabilirsiniz. Oyun içerisinden nasıl şikayetde bulunabilirim?
Şikayetde Bulunma adlı konuda ki videoyu izleyerek oyunu aşağıya almadan nasıl şikayetde bulunabileceğinizi öğrenebilirsiniz. VAC koruması hatası alıyorum
Güvenlik duvarınız VAC sisteminin çalışmasına veya açık olan 3. bir part yazılım VAC sistemi için bir tehdit olduğu için sizi sunudan atıyor olabilir. Buraya tıklayarak gerekli adımları takip edin. Takas(Offer) linkimi nasıl bulabilirim?
Takas Linkini Bulma adlı konuda ki videoyu izleyerek oyunu aşağıya almadan nasıl takas linkinizi bulunabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Harita hatası alıyorum
Bug 'Missing Map' ve Diğer Map Hatalarının Çözümü adlı konuyu inceleyerek bu sorunları nasıl giderebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Saxton Hale'da Bosslar Gözükmüyor
Saxton Hale Bossların Görünmeme Sorunu adlı konuyu inceleyerek sorunu nasıl giderebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Yüksek pinge sahibim
Yüksek Ping Çözümü adlı konuyu inceleyerek sorunu nasıl giderebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Oyunum saniyelik olarak gidip geliyor
Olası Ping veya Donma Sorunlarının Çözümleri adlı konuyu inceleyerek bu konu hakkında bilgil edinebilirsiniz.

[-]
Forum Hakkında
Nasıl şikayette bulunabilirim?
Şikayet adresine tıklayıp Şikayette bulunmadan önce okuyun! kurallarına uygun olarak konu açarak şikayette bulunabilirsiniz. Nasıl konu açarım?
Forumdan gerekli kategoriye gidip konuların altında sağda bulunan "Yeni Konu" düğmesine basıp konu açabilirsiniz. Yeni Konu düğmesi yok
Konu açmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için üstte sağda ki "STEAM ILE GİRİŞ YAP" düğmesine basın. Profilimde ki Ekran Görüntüsünün linkini nasıl alabilirim?
Burada ki adrese bakarak adım adım nasıl yapıldığını görüntülü olarak görebilirsiniz

[-]
Ödeme Hakkında
Ödeme yaparsam ne zamana aktif olur?
Ödeme yaptıktan sonra ödeme bildirimi yapın büyük ihtimalle anında aktif olur. Premiumum fakat Adminlik almak istiyorum
Premiumluk için ödediğiniz tutar adminlik fiyatından düşer fakat başlangıç tarihi değişmez.
ÖRNEK: Premium için 5TL verdiyseniz 15 TL olan Normal Adminlik için 10TL verirsiniz fakat premiumluğu ayın 3'ünde almışsanız adminlik aldığınız tarihle değişmez ayın 3'ünden devam eder.
Tabi kide bu isteğe bağlıdır dilerseniz premiumluğun geri kalan günlerini siktir edip yeni(sıfır) adminlik alabilirsiniz.
Ultra Adminliteki 2. Seviye dokunulmazlık nedir?
Diğer admin yetkisinde olanların size dokunamasını sağlar. (Örneğin: Slay, Burn vb.) Mobil ile nasıl ödenir?
Play Store veya App Store'dan Vodafone Self Servisi indirerek lira transferi yapabilirsiniz. Vodafone dışında alternatif başka GSM şirketi varmı?
Hayır sadece Vodafone ile mobil ödeme vardır. Geri iade etme varmı?
Geri iade etme yoktur.